Askerliğin uzamasına sinirlendi

Malum S’alg’ın (K) ülkemizde tedbirler en üst düzeye çekildi.Kapatılan cafeler, sokağa çıkma yasakları devletimiz bütün tedbirleri alıyor.Bununla beraber  terhislerin 1 ay uzatılmasına tepki gösteren bir er terbiyesiz cümleler kurarak Cumhurbaşkanı Erdoğan’a seslenen Rizeli askerler yaşananlara isyan ederek, “Böyle askerliğin Allah b’elasını versin” dedi.

Terhislerin Malum S’alg’ın (K) dolayı 1 ay ertelenmesi  kendini bilmez bir Er’in çektiği video ile davranışları büyük tepki çekti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’a seslenerek “Böyle askerliğin Allah b’elasını versin” derken yataklarda evimizden daha tehlikeli durumda olduklarını söyleyerek terhis için hazırladıkları bavulları da paramparça etti..

Kışla içerisinde kameralı telefonun yasak olmasına rağmen bu er kameralı telefonu nereden buldu ?Aynı zaman’da Erlerin sağlığı için yapılan bu düzenleme’ye hiç bir Er karşı çıkmazken bu provakatör’ün yaptığı bu büyük tepki çekti. VİDEO :

3 Comments on Askerliğin uzamasına sinirlendi

  1. haddini aşmıs gereginin yapılması lazım ruhsuzun biri olmuş

  2. Delidede // 16/04/2020 at 18:08 // Cevapla

    Adi müptezel ben 1972/4 tertip olarak gittim askere 15 ay yapacaktım 4 ay uzadı 19 ay yapıp geldim senin söylediğin cümlelerin bir kelimesini düşünmedim bilr haysiyetsiz onursuz

  3. Onursuz ben 73/2 tertip 15 ay olarak gittim 19 ay yaptım askerliğimi yaptim bu haddini bilmiyene haddini bildirin

Leave a comment

Your email address will not be published.


*