cem uzan açıkladı

Vay be.Yıllardır Firari şekilde Fransa’da yaşayan Türkiye’de çok büyük şirketler batırmış olan Cem uzan’dan çok konuşulacak bir açıklama geldi Türkiye’de bir zamanlar İmar Bankası ve Telsim Üzerinden Milyarlarca dolar kazanan İmar bankası üzerinden çok insanın hakkını yiyen Cem uzan Türkiye’ye dönüş hazırlıklarına tam gaz devam ediyor iş imkanlarını ve kendisine açılacak olası davaları hesap eden Cem uzan yakın bir tarihte dönmenin hesaplarını yapıyor..

TÜRKİYE’DEKİ EN GİZLİ F’ETCUYU AÇIKLADI Türkiye’ye dönüş hazırlığı yapan Cem Uzan, kendisine k’umpas kurulduğunu öne sürerek Ali Babacan ve Abdüllatif Şener’i suçlamıştı

Sosyal medya hesabından açıklama yapan Uzan, “Türkiye’nin en gizli F’ETo’cüsü Ahmet Necdet Sezer” dedi. Uzan’ın paylaşımı sonrası Twitter’da Trend T’opic olan iddia sosyal medyayı ikiye böldü.EN ÇOK KONUŞULAN KONU UZAN’IN PAYLAŞIMI OLDU Türkiye s’iyasetine 2002 seçimlerindeki vaatleriyle giren Cem Uzan şirketlerine el konulmasıyla birlikte Fransa’ya i’ltica etmişti. Türkiye’ye döneceğini açıklayan Uzan, sosyal medyadaki paylaşımlarıyla gündem olmaya devam ediyor.

Son olarak “Türkiye’nin en g’izli F’ETü’cüsü Ahmet Necdet Sezer Devamı gelecek iddiasıyla sosyal medyayı çalkalandıran Uzan’a kimi kullanıcılar tepki gösterirken kimileri de destek verdi.TEPKİ DE VAR BEĞENENDE VAR Uzan’ın paylaşımı sosyal medyayı ikiye bölerken ‘Ahmet Necdet Sezer’ etiketi Twitter’dan Trend Topic oldu. Sosyal medyada en çok konuşulan olaya kimileri s’ert tepki gösterirken kimileri destek verdi.

BANA K’UMPAS KURDULAR Ünlü iş adamı, daha önce yaptığı paylaşımda “Uzan Ailesi’ne kurulan kumpasın sorumlusu h’ırsızlar Ali Babacan Abdüllatif Şener” diyerek dönemin bakanlarını suçlamıştı

Leave a comment

Your email address will not be published.


*