Ana Sayfa / GENEL / ak parti sahaya iniyor

ak parti sahaya iniyor

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın vatandaşın mesajının tam olarak anlaşılması için verdiği araştırma yapılması talimatının ardından AK Parti’de çalışmalar başladı. AK Parti, 31 Mart sonuçlarını inceleyecek.Önceki gün Erdoğan’ın MYK toplantısında da üzerinde durduğu seçim raporu ile ilgili partide hazırlıklar başladı. Bu kapsamda farklı saha çalışmaları yapılacak. İlk etapta teşkilat, belediye başkan adayları ve milletvekillerinden ilk izlenimlerini alacak olan AK Parti, sahada sivil toplum örgütlerinden vatandaşa kadar herkesi dinleyecek. Daha sonra sahadan alınan sonuçlarla teşkilatın hazırladığı rapor karşılaştırılacak.

81 ile ayrı rapor Hazırlanacak raporda, il il, belde belde adayların analizleri de yer alacak. Eksikliklerin neler olduğu, kampanya boyunca nelerin doğru, nelerin yanlış yapıldığı araştırılacak. Seçim sürecinde yürütülen kampanyaların ve söylemlerin etkilerine de bakılacak.

Kampta tartışılacak Raporun ardından nerede sıkıntı varsa tespit edilecek, eksiklikler ve sıkıntılar giderilecek. Yapılacak saha araştırmalarında anketlerden de yararlanılması planlanıyor. Yapılması planlanan anket çalışmasıyla bazı illerde yaşanan oy kayıplarının nedenleri ayrıca araştırılacak. Yapılacak saha araştırması sonuçları bu ayın son haftası yapılacak Kızılcahamam kampında da değerlendirilecek. 26 Nisan’da başlayacak üç günlük değerlendirme toplantısına il, ilçe ve belde belediye başkanları katılacak. Erdoğan’ın katılacağı kampta raporlar ve çalışmalar kapsamında yapılacak istatistiki bilgiler masaya yatırılacak.

Hakkında Metin Kandemir

POPÜLER HABER

hdp şimdi ne yapacak

Son günlerde sosyal medya üzerinden ve HDP kanadından bir algı operasyonu başlatıldı. Kürtlere şimdiye kadar …

3 Yorum Yapınız

  1. Bidaha secim yap sana oy veren brn kahrolayim o berati o koltukdan indir

  2. Herşey ortada gerçek ak partililer dışlandı ama yinede davasından vaz geçmedi. Koltuk sevdalıları insanlara tepeden bakanlar geldi. Hiçbir zaman sıkıntısı olan halkının çözümüne gidilmedik

  3. Evet ne yazıkki yönetim deki insanlar doğru hareket etmiyor milletvekili ler doğru hareket etmiyor sadece kendi yandaşları ni koluyorlat hiç kimse asıl fakirleri düşünmüyor kaç tanesi ni alıyorlar sa oda parayla düşünün işkur a bile yandaşları kurassiz yerleştiriyorlar çok yolsuzluk lar oluyor sanmaki vatanımızın için Yinede Erdoğan diyoruz ama herkes onu düşünmüyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir