Ana Sayfa / GENEL / Akar’a sal-dıran Özel, ödeyeceği miktarı duyunca kı-vır-dı

Akar’a sal-dıran Özel, ödeyeceği miktarı duyunca kı-vır-dı

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, TBMM’de basın toplantısı düzenledi, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar’a saldırmaya devam etti.Özel, Hulusi Akar’ın kendisi hakkında açtığı 500 bin TL’lik tazminat davasıyla ilgili konuştu, tazminat hukukuna göre tazminatın, alan kişiyi zenginleştirmeyecek, veren kişiyi de fakirleştirmeyecek kadar olması gerektiğini savundu.

Öderse fakirleşirmiş Özel, 500 bin lira ödemesi halinde kendisinin fakirleşeceğini ifade ederek, “Ama Akar, şunu iddia ediyor; ‘Ben 500 bin lira para alsam da zenginleşmem’ diyor. Son 49 yıldır aldığın maaşı biliyoruz, ondan önce de öğrenciydin, yaşam şeklini biliyoruz. Sen 500 bin lira alsan da zenginleşmeyecek bir servete sahip olduğunu nasıl iddia ediyorsun?” diye sordu.

“49 saniye için 500 bin TL” Akar’ın 49 yıl çalışması karşılığında 135 bin lira emekli ikramiyesi aldığını belirten Özel, 49 saniye için ise kendisinden 500 bin lira istediğini söyledi.

Hakkında Metin Kandemir

POPÜLER HABER

hdp şimdi ne yapacak

Son günlerde sosyal medya üzerinden ve HDP kanadından bir algı operasyonu başlatıldı. Kürtlere şimdiye kadar …

2 Yorum Yapınız

  1. siktir amsdkk ne mal insanlar var şu hayatta. sıradan bi işçinin emekli ikramiyesi o amkla adamı ana avrat sövdüreceniz zorla. aklımızla dalga mı geçinyon amına cakıım. insanları gerizekalı yerine koymaktan vazgeçmeyen bir siikkik gürühla karşı karşıyayız.

  2. sayın genel kurmay başkanım dan 200tl istiyorum parayı alın cerşeve yaptırıp asmak istiyorum duvara bu özgür özerin parası diye

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir