Ana Sayfa / GENEL / Alişan’dan İmamoğlunu destekleyenler hakkında

Alişan’dan İmamoğlunu destekleyenler hakkında

Erdoğana verdiği önemli destekle bilinen daha Reisi Cumhur Erdoğan belediye başkanı iken bile gidip onu mapusta ziyaret etmiş kendisine desteğini hiç esirgememiş olan Ünlü şarkıcı ve sanatçı olan Ali Şan Ekrem İmamoğlunu destekleyerek safını belli eden ünlüler hakkında bakın neler söyledi Chp yi destek yağmuruna tutan ünlülere sert şekilde meydan okuyan alişan bakın neler dedi

CHPLİLERİ BİTİRDİ
Sanatçı Alişan,sosyal medyayı sallayan seçim paylaşımına imza attı. Alişan, Reisi Cumhur Recep Tayyip Erdoğan’ın içerisinde yer aldığı gönderiyi yayınlayıp CHP’nin sloganına karşılık hemen üstüne, ”Her şey DAHA güzel olacak!” notunu düşmesi gündeme bomba gibi düştü.

Sanat dünyasındaki birçok ünlü kişilerin İstanbul’daki seçimlerin yinelenmesi kararıyla beraber Ekrem İmamoğlu’nun destekleyen paylaşımlarda bulunmaya ve CHP’nin sloganını yayınlamaya devam ederken sanatçı Alişan da büyük ses getiren bir hamlede bulundu. Alişan, sosyal platform aracılığıyla şahsi hesabından Cumhurbaşkanı ve Başkan Recep Tayyip Erdoğan’ın içerisinde olduğu nostaljik tramvay seyir halindeyken vatandaşın ”Her şey daha güzel olacak!” sloganını dile getirdiği paylaşımı takipçilerine sundu. Hemen ardından CHP’nin bu sloganını değiştirerek ”Her şey DAHA güzel olacak!” yanıtını verdiği anı kaydedip yayınlamasıyla geniş bir kesimin takdirini ve beğenisini kazandı.

NE OLMUŞTU?

Geçtiğimiz günlerde Cumhurbaşkanı ve Başkan Recep Tayyip Erdoğan nostaljik tramvaydayken bir kadının kendisine ‘’Her şey çok güzel olacak!’’ şeklindeki sözüne ithafen ‘’Daha güzel olacak!’’ ifadesine yer vermesi gündemin merkezine yerleşti.

Hakkında Metin Kandemir

POPÜLER HABER

hdpli başkan isyan ettirdi

Diyarbakır’da belediye yönetimlerinin HDP’yi başkanlara geçmesi sonrası 267 kişinin işine son verildi. İşten çıkarılan çalışanlar, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir