Ana Sayfa / GENEL / bizimkisi zoraki

bizimkisi zoraki

Cumhur İttifakı’nın 31 Mart yerel seçimlerinde Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı olan Mehmet Özhaseki’nin Kayseri’de yaptığı açıklama dikkat çekti.AK Parti’nin Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, AK Parti İl Yönetimi, ilçe kadın ve gençlik kolları ile belediye meclis üyelerine yönelik yaptığı toplantıda seçim sonuçlarını değerlendirdi.

Kayseri Yeni Haber’in “Cumhurbaşkanımız seçim sonuçlarına çok üzüldü” başlıklı manşetinde, Mehmet Özhaseki’nin Kayseri’de bekledikleri oranda bir başarı elde edemediklerini belirtip şunları söylediği aktarıldı:

Kayseri Yeni Haber’in manşetinde Özhaseki’nin MHP ile ilgili şu değerlendirmeleri yaptığı aktarıldı:’MHP ile bizim birlikteliğimiz zoraki evliliğe benziyor. Kızla oğlan birbirini sevmez ama evlenmek zorunda kalırlar. Bizimki de tıpkı onun gibi bir şey.’İşte o gazete:

Hakkında Metin Kandemir

POPÜLER HABER

hdp şimdi ne yapacak

Son günlerde sosyal medya üzerinden ve HDP kanadından bir algı operasyonu başlatıldı. Kürtlere şimdiye kadar …

4 Yorum Yapınız

  1. Sayın özhaseki. Saçmalamışsın. Yazık. Kim halt etmiş mhp ve akp seçmeni birbirini sevmez diye. Allah senin gibilere akıl fikir feraset versin. Bu yukarı tabaka sahiden dava insanı değiller. Biz seçmenler asla sizin gibi çıkar ve rant peşinde değiliz. Allah erdoğanı ve bahçeliyi sizin gibi rantçılardan. Kurtarsın inşaAllah.

  2. gncayy@hotmail.com

    Yürü i zaman Apdullahin yanına

  3. Syn başkan gönüllü evliliklerde var ama birazda sizlerden ve vekillerden kaynaklandı.syn Tayyip ve bahçeli beka dedikce vekiller koltuk ve yetki peşine düştü

  4. Muhalefet olarak zaten tek parti gibisiniz bu vatanı bolemeyeceksiniz Allah sizi bildiği gibi yapsın hain ler topluluğu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir