Ana Sayfa / GENEL / Her şey bitti sanmıştı.

Her şey bitti sanmıştı.

Herkes Fatih Portakal’ın kurtulduğunu ve sadece 3 program ceza aldığını sanıyor ama bununla kalmadı. Fatih portakal 10 Aralık’ta insanları tahrik eder ifadeler kullandığı için Cumhuriyet savcılığından tekrar bir insanları tahrik etme suçundan dava açıldı. Bununla da kalmayıp aynı zamanda 16 üst dilekçeyi de mahkeme dosyaya koydu. Yani Fatih portakal öyle ucuz kurtuldu değil. Fatih portakal söylediği sözlerin bedelini ödeyecek insanları tahrik etmenin provokasyona sürüklemenin bir de yüzsüz gibi tekrar devam edip bunlarbizim reytinglerimizi arttırıyor gibi saçma ifadeler kullanmasının bedelini bizzat savcılık tarafından ödeyecek.

Bakırköy savcılığı tarafından açılan soruşturmada Bu seferki suçlama insanları tahrik ve provokasyona sürükleme suçu. Aynı zamanda parantez içinde suç işlemeye teşvik cezası ile de suçlama açıldı. Ve bunun cezası ise 15 yıldan 24 yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılmaktir. İnşallah Adalet yerini bulur ve insanları suça teşvik etmenin bedelini yıllarca hapiste kalarak öder.

Önümüzdeki günlerde bu daha netleşecek kısaca demek istediğimiz hiçbir şey bitmiş değil. sizden isteğimiz ise Bu gönderiyi beğenerek veya paylaşarak daha fazla insana ulaştırmanızı ve toplumun tepkisinin ne kadar yüksek olduğunu daha fazla insana göstermemize destek olmanızdır. Şimdiden çok teşekkürler Allah’a emanet olun

Hakkında Metin Kandemir

POPÜLER HABER

hdp şimdi ne yapacak

Son günlerde sosyal medya üzerinden ve HDP kanadından bir algı operasyonu başlatıldı. Kürtlere şimdiye kadar …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir