Ana Sayfa / GENEL / Muhasebeci kenan açıkladı

Muhasebeci kenan açıkladı

Ezan’ın Türkçe okunması çıkışıyla büyük tepki çeken bu hamlesinden sonra Kılıçdar oğlunun fırsattan istifaden üstünü çizdiği daha sonra Chp yi topa tutan Muhasebeci kenan lakaplı Öztürk Yılmazın yeni partide yer alacak Millet vekilleri arasında olduğu iddia edilmişti Ahmet Davut oğlunun yanında yer alacak isimlerle birlikte anılan Yılmaz dan bir açıklama geldi bakın neler söyledi..

YENİ PARTİDE YER ALACAKMI Muhasebeci Kenan’ın Davutoğlunun yeni partisine geçeceği iddia edilmişti Tepki çeken ezan çıkışıyla gündeme gelen Bağımsız Ardahan milletvekili Öztürk Yılmaz’ın yeni parti çalışmalarında eski Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun tarafında yer alacağı iddialarına yalanlama geldi. Yılmaz’ın yakın kaynaklar, böyle bir girişimin söz konusu olmadığını belirtti.

Eski Musul Başkonsolosu ve Bağımsız Ardahan milletvekili olan ‘Muhasebeci Kenan’ lakaplı Öztürk Yılmaz’ın yeni parti çalışmalarında yer alacağı öne sürülmüştü. Yılmaz’a yakın isimler bu iddiaları yalanladı.

Eski Ekonomi Bakanı Ali Baba can ve eski Baş bakan Ahmet Davut oğlu ile gündeme gelen yeni parti iddialarıyla ilgili dikkat çeken bir isim ortaya atılmıştı. Cumhuriyet Halk Partisin den ihraç edilen Öztürk Yılmaz’ın yeni parti çalışmalarında rol alacağı iddiaları sonrası Yılmaz’a yakın olan kaynaklar, “Böyle bir durum yok. Özt ürk Yılmaz’ın Ahmet Davut oğlu ya da Ali Baba can ile herhangi bir teması olmamıştır” bilgisini verdi.

Hakkında Metin Kandemir

POPÜLER HABER

hdpli başkan isyan ettirdi

Diyarbakır’da belediye yönetimlerinin HDP’yi başkanlara geçmesi sonrası 267 kişinin işine son verildi. İşten çıkarılan çalışanlar, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir