Ana Sayfa / GENEL / TBMM’de 80 yeni makam aracı kiralandı

TBMM’de 80 yeni makam aracı kiralandı

TBMM’de grup başkanvekilleri, idare amirleri ve komisyon başkanlarının kullanması için 4 bin motorlu 80 yeni makam aracı kiralandı.Seçimlerden önce 24 Şubat 2019 tarihinde toplanan ve aradan geçen 2 ayın ardından 30 Nisan 2019’da toplanabilen Meclis, yine vekillere sunulan imkanlarla gündemde.

Birçok konu beklemede Vekiller bu sürede çalışmazken 3600 ek gösterge, süresiz nafaka, yeni askerlik sistemi gibi birçok konu beklemede.

80 yeni makam aracı kiralandı TBMM’de grup başkenvekilleri, idare amirleri, komisyon başkanlarının kullanması için 80 adet 4.0 motorlu AUDI makam aracı kiralandı. Araçlar dün Meclis’e gelirken,; bu araçların ne kadara kiralandığı ve yakıt masraflarının nasıl karşılanacağı bilinmiyor.

Hakkında Metin Kandemir

POPÜLER HABER

Meltem Cumbuldan İstanbul Yorumu

Muhalif oluşuyla bilinen Meltem Cumbul bir S’kandala daha imza attı bakın nasıl komik duruma düştü …

Bir Yorum

  1. Almanya yıllardır Türk ehliyetlerini tanımıyor bunu Devletimizden çok iyi biliyor neden halä ısrarla alman makam aracı kullanılıyor adamlar yıllardır bizlere hakaret edercesine hem ehliyetlerimizi tanımıyor hemde bizim devletimize makam aracı kiralıyor.? Hiçmi gururumuz kalmadı beyler biraz düşünün artık…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir