İyi Partili Akşener’e sosyal medyadan tepki yağdı

İyİ Parti Genel Başkanı olan Meral Akşenere Sosyal Medya Platformlarından tepki yağdı Chp iti parti ve Hdp ile ittifak yaptı vede pişkin pişkin şehitlerle ilgili sosyal medyada paylaşımlar yapılınca olanlar oldu Meral Akşener in attığı Bugün Türkiye Irak hudut hattında t’eröristlerle girilen ç’atışmada 4 askerimiz şehit oldu Bütün Ülke’yi yasa boğan bu acı haber sosyal medyada da telin edildi. Ancak Akşener’in iletisine Twitter kullanıcıları büyük ters tepki gösterdi

İŞTE ATTIĞI TWEET

Bir gün evvel Türkiye-Irak sınır hattında devam eden operasyonlarda teröristlerle girilen çatışmada 4 askerin şehit olduğu öğrenildi. Bu acı haber yürekleri derinden salladı.İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in Kınama İletisi Tweter’de Kullanıclar Tarafından büyük tepkiyle karşılaştı.

31 Mart Yerel İdareler seçimlerinde HDP ile ittifak yapıldığını ifade eden takipçiler İyi parti Genel Başkanı Meral Akşener’in bu iletinine Twitter’dan reaksiyonlar yağdı.

Akşener’in o paylaşımı ve gelen reaksiyonlar: İşte Akşener’in o paylaşımı ve gelen reaksiyonlar:

MERAL AKŞENER KİMDİR 1956 seneninde İzmit’de dünyaya gelen Meral Akşener doğma büyüme buralıdır. Akşener İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Tarih Bölümü mezunudur. Hemen peşinden Marmara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde doktorasını bitirmiştir.

MHP’DEN İHRAÇ EDİLDİ MHP tüzüğünün 11. maddesinin ihlali gerekçesiyle Meral Akşener parti azalığından net çıkarma cezasının uygulanması talebiyle önlemli olarak Merkez Disiplin Heyetine sevkine karar verilmiştir. Bu karar neticesinde 08.09.2016 tarihinde Meral Akşener partiden ihraç edildi

Leave a comment

Your email address will not be published.


*